> Wycieczki krajowe > Dzień Kobiet - Jedziemy na Wesele!
Wycieczki Autokarowe
gorzow

Program wycieczki

Któż z nas nie chciałby się czasem pobawić na weselu!? Wypić zdrowie młodej pary, potańczyć do białego rana – teraz jest na to okazja, bo zabieramy Was na Wesele!
Będzie wódka, swojski stół, wodzirej, konkursy, zabawy i OCZEPINY!
Jeżeli więc nikt w rodzinie nie ma zamiaru brać ślubu – jedźcie z nami!

Szczegółowy harmonogram:

1 dzień:

Wyjazd z Legnicy o godz. 9:00. Przejazd do Gorzowa Wielkopolskiego – jednej z dwóch stolic województwa lubuskiego. Zwiedzanie: Bulwar Nadwarciański, Bulwar Wschodni, Stary Rynek, Katedra Wniebowzięcia NMP, mury miejskie z XIV wieku, Most Staromiejski. Czas wolny w Galerii Nova Park. Przejście do hotelu, obiadokolacja. Czas dla uczestników. Po 20:00 wyjście na „Wesele” – obowiązuje strój wyjściowy. Zabawa do późnych godzin nocnych... albo wczesnych rannych :-)

2 dzień:

Późne śniadanie. Przejazd do Zielonej Góry. Spacer z przewodnikiem po Starym Mieście z obejrzeniem najważniejszych zabytków. Czas wolny. Wyjazd do Legnicy o 16:00. Zakończenie wycieczki ok. 17:30.

Cena obejmuje

Ubezpieczenie NNW 10 000 PLN Przejazd autokarem kat. 4* (klimatyzacja, DVD, WC) nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją Opieka pilota na całej trasie Opłaty parkingowe zestaw słuchawkowy, TFG, TFP lokalnych przewodników bilet wstępu na „Wesele” – podczas zabawy poczęstunek, drink powitalny, zabawy, konkursy itp. Grupa zarezerwowane będzie miała loże. Prezentów nie trzeba

Cena nie obejmuje

wydatków własnych

Masz pytania? Napisz do nas

Wycieczki Autokarowe promocja

Polska Gorzów/Zielona Góra

Dzień Kobiet - Jedziemy na Wesele!

05-06.03.2022 (2 dni )
Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
Transport: Autokar
cena za os.
350 zł
Wolne miejsca (31)

Oferty w podobnej cenie