> Wycieczki krajowe > Zamek Moszna i Opole
Wycieczki Autokarowe
moszna

Program wycieczki

Program:

Wyjazd z Legnicy o godzinie 07:00. Przyjazd do Zamku Moszna ok. 10:00, gdzie poznamy historię największego zamku woj. opolskiego oraz odkryjemy piękno jego wnętrz! Uczestnicy odbędą wyjątkową podróż po komnatach, w których na co dzień mieszkała jedna z najbogatszych rodzin tej części Europy: poczekalnia dla gości, dawna sala lustrzana, biblioteka, galeria, pokój hrabiego oraz kaplica. Czas wolny na kawę w zamkowej restauracji.

Następnie przejazd do Opola – stolicy województwa opolskiego.  Zwiedzanie rozpoczniemy od wizyty w Muzeum Polskiej Piosenki, gdzie obejrzymy eksponaty związane z historią polskiej piosenki od lat 20. ubiegłego wieku do czasów współczesnych. Następnie spacer po mieście: Amfiteatr, Wieża Piastowska, Ratusz, Opolska Aleja Gwiazd z odciskami dłoni największych polskich i zagranicznych muzyków. Czas wolny na Rynku. Wyjazd w drogę powrotną ok. 18:00. Zakończenie wycieczki około 20.30.

Cena obejmuje

przejazd autokarem kat. 4* (WC, DVD, barek, klimatyzacja) opiekę pilota na całej trasie ubezpieczenie NNW 10 000 PLN opłaty parkingowe TFG, TFP

Cena nie obejmuje

biletów wstępu, lokalnego przewodnika – orientacyjny koszt 55 zł

Masz pytania? Napisz do nas

Wycieczki Autokarowe promocja

Polska

Zamek Moszna i Opole

14.05.2022 (1 dzień )
Wyżywienie: Bez wyżywienia
Transport: Autokar
cena za os.
110 zł
Wolne miejsca (33)

Oferty w podobnej cenie