> Wycieczki krajowe > Perełki Polski Wschodniej
Wycieczki Autokarowe Ostatnie miejsca
Przemysl

Program wycieczki

Program:

1 DZIEŃ – 30.04 (sb.)

Wyjazd z Legnicy o godz. 6:00. Przyjazd do Krasiczyna ok. 14:00. Zwiedzanie zamku - jednego z najpiękniejszych skarbów architektury renesansowo-manierystycznej w Europie. Spacer po ogrodach. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ – 01.05 (nd.)

Śniadanie. Przejazd do Kalwarii Pacławskiej – nawiedzenie sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej. Wejście na wieżę widokową. Powrót do Przemyśla. Zwiedzanie miasta: Stare Miasto - Rynek, Zamek Kazimierzowski, Archikatedra Św. Jana Chrzciciela, Sobór Jana Chrzciciela, Klasztor Karmelitów Bosych, Muzeum Dzwonów i Fajek, Mury Miejskie, Plac Niepodległości, pomnik Wojaka Szwejka, Dworzec Kolejowy. Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ – 02.05 (pn.)

Śniadanie. Przejazd do Arboretum w Bolestraszycach. Zwiedzanie kompleksu, który należy do cennych zabytków przyrody i kultury Małopolski. Następnie przejazd do Krosna -zwiedzanie: Rynek o galicyjskiej zabudowie z sukiennicami, Ratusz, wejście na platformę widokową na Wieży Farny, Centrum Dziedzictwa Szkła, gdzie uczestnicy poznają tajniki produkcji szkła, będą mogli sami wydmuchać bańkę i kupić piękne szklane pamiątki. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ – 03.05 (wt.)

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Rzeszowa, który nadal ma urok galicyjskiego miasteczka. Zwiedzanie: Kościół Farny, Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej – Bazylika oo. Bernardynów, ul. Grunwaldzka, ul. 3 Maja, Rynek, Ratusz, filharmonia, letni pałac Lubomirskich, al. Pod Kasztanami, zamek, ul. Zamkowa. Czas wolny na obiad. Wyjazd w drogę powrotną ok. 15:00. Powrót do Legnicy ok. 23:00.

Cena obejmuje

przejazd autokarem kat. 4* (WC, DVD, klimatyzacja, barek) 3 noclegi w hotelu (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) 3 obiadokolacje 3 śniadania opiekę pilota-przewodnika na całej trasie ubezpieczenie NNW 10 000 zł opłaty parkingowe zestaw słuchawkowy TFG, TFP

Cena nie obejmuje

biletów wstępu, lokalnych przewodników – orientacyjny koszt ok. 110 zł

Masz pytania? Napisz do nas

Wycieczki Autokarowe Ostatnie miejsca

Polska Krasiczyn, Przemyśl, Rzeszów, Kalwaria Pacławska

Perełki Polski Wschodniej

30.04-03.05.2022 (4 dni )
Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
Transport: Autokar
cena za os.
850 zł
Wolne miejsca (9)

Oferty w podobnej cenie