> Wycieczki krajowe > Pieniny
Wycieczki Autokarowe
pieniny

Program wycieczki

Program:

1 dzień – 16.09 pt.

Wyjazd z Legnicy o godz. 6:00. Przejazd do NIEDZICY ok. 13:00 - zwiedzanie XV -wiecznego zamku rycerskiego, w którym więziono Janosika. Następnie zwiedzanie zapory wodnej na Jeziorze Czorsztyńskim, zabudowania Elektrowni Wodnej (z zewnątrz). Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – 17.09 sb.

Śniadanie. Przejazd do Krościenka. Spotkanie z przewodnikiem i wejście na Sokolicę (747 m n.p.m.) skąd rozpościera się panorama na przełom Dunajca i okolicę. Powrót do Krościenka inną trasą. Czas wolny. Następnie przejazd do Czorsztyna. Zwiedzanie ruin zamku, z którego rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na jezioro Czorsztyńskie i Tatry. Przeprasza stateczkiem po Jeziorze Czorsztyńskim do Niedzicy. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – 18.09 nd.

Śniadanie. Spływ przełomem Dunajca z miejscowości Kąty do Szczawnicy (18 km, ok. 2h15 min) podczas, którego uczestnicy zobaczą najwyższy szczyt – Trzy Korony. Następnie spacer po uzdrowisku, wizyta w pijalni wód. Czas wolny na obiad, zakupy. Ok. godziny 16:00 wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki ok. 23:00.

Cena obejmuje

przejazd autokarem kat. 4* (barek, klimatyzacja, DVD, WC) 2 noclegi w hotelu (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) 2 śniadania 2 obiadokolacje ubezpieczenie NNW 10 000 PLN opieka pilota-przewodnika na całej trasie opłaty parkingowe TFG, TFP

Cena nie obejmuje

Biletów wstępu, lokalnych przewodników – orientacyjny koszt ok. 110 zł

Masz pytania? Napisz do nas

Wycieczki Autokarowe promocja

Polska

Pieniny

16-18.09.2022 (3 dni )
Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
Transport: Autokar
cena za os.
550 zł
Wolne miejsca (34)

Oferty w podobnej cenie