> Wycieczki krajowe > Przyroda Roztocza
Wycieczki Autokarowe
zamosc

Program wycieczki

Program:

1 DZIEŃ – 26.05 (czw.)

Wyjazd z Legnicy o godz. 5:00. Przejazd do Biłgoraja, gdzie uczestnicy przeniosą się w dawne czasy dzięki wizycie w miejscowym skansenie – Zagroda Sitarska. Prezentowana jest tu drewniana zabudowa, typowa dla XIX-wiecznego Biłgoraja, będącego niegdyś ważnym ośrodkiem przemysłu sitarskiego. Następnie przejazd do Szczebrzeszyna - najstarszego miasta regionu. Zwiedzanie z przewodnikiem (2h): rynek miasta z pomnikiem chrząszcza, ratusz, kościół Św. Mikołaja, synagoga z XVII w. i największy w tej części kraju - kirkut (cmentarz żydowski) z macewami nawet z XVI w. Czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu w Zamościu, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ – 27.05 (pt.)

Śniadanie. Przejazd do Lublina – miasta unii polsko-litewskiej i trybunału koronnego. Spacer traktem królewskim wiodącym od zamku do Starego Miasta. Zobaczymy zabytkowe kamienice, gotyckie bramy: Krakowską i Grodzką z murami obronnymi, stary ratusz, Archikatedrę, kościół Dominikanów, Zamek Królewski z kaplicą zamkową Świętej Trójcy. Przejazd do Nałęczowa – spacer po Parku Zdrojowym, odpoczynek. Powrót do Zamościa na obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ – 28.05 (sb.)

Śniadanie. Wyjazd do Zwierzyńca. Zwiedzanie Roztoczańskiego Parku Narodowego: wejście ścieżką dydaktyczną na Bukową Górę, następnie stawy „Echo” – system pomostów widokowych połączonych drewnianymi kładkami. Powrót do Zamościa. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Rynek Wielki z arkadowymi kamienicami i ratuszem, synagoga renesansowa, katedra, Rynek Solny i Wodny, Akademia Zamoyska, kościół Franciszkanów. Czas wolny w centrum. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ – 29.05 (nd.)

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Łańcuta. Zwiedzania zamku – jednej z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce (zamek, stajnie). Spacer po parku. Czas wolny na posiłek. Wyjazd w drogę powrotną ok. 16:00. Zakończenie wycieczki ok. północy.

 

Cena obejmuje

przejazd autokarem kat. 4* (WC, DVD, klimatyzacja, barek) 3 noclegi w hotelu (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) 3 obiadokolacje 3 śniadania opiekę pilota-przewodnika na całej trasie ubezpieczenie NNW 10 000 zł opłaty parkingowe zestaw słuchawkowy TFG, TFP

Cena nie obejmuje

biletów wstępu, lokalnych przewodników – orientacyjny koszt ok. 110 zł

Masz pytania? Napisz do nas

Wycieczki Autokarowe promocja

Polska

Przyroda Roztocza

26-29.05.2022 (4 dni )
Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
Transport: Autokar
cena za os.
920 zł
Wolne miejsca (33)

Oferty w podobnej cenie