> Wycieczki krajowe > Trójmiasto
Wycieczki Autokarowe
Rabat 80 zł
gdansk

Program wycieczki

Program:

25.08 (czw.) 
Wyjazd z Legnicy o godzinie 6:00. Przejazd do Sopotu ok. 14:00. Spacer głównym deptakiem nadmorskiego uzdrowiska na molo z obejrzeniem najciekawszych atrakcji. Czas wolny. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

26.08 (pt.)
Po śniadaniu przejazd na półwysep Westerplatte. Przejście ścieżką edukacyjną poświęconą historii II wojny światowej. Następnie przejazd do Gdańska. Spotkanie z miejscowym przewodnikiem, zwiedzanie: Brama Wyżynna, Stare Miasto: Złota Brama, ul. Długi Targ z fontanną Neptuna, Ratusz Główny, Stary Żuraw, Kościół NMP. Czas wolny na Pobrzeżu. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

27.08 (sb.)
Śniadanie. Przejazd do Gdańska Oliwy, aby zwiedzić Katedrę Oliwską ze słynnymi organami – jeżeli będzie możliwość to grupa weźmie udział w koncercie organowym. Wyjazd do Gdyni. Spacer po Skwerze Kościuszki, oglądanie portu gdyńskiego: polski niszczyciel ORP Błyskawica, Dar Pomorza. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

28.08 (nd.)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Następnie, dla chętnych, wizyta w Muzeum Bursztynu lub czas wolny. Na zakończenie pamiątkowe zdjęcie Gdańska, z Góry Gradowej, skąd rozciąga się piękna panorama miasta. Wyjazd w drogę powrotną ok. 16:00. Przyjazd do Legnicy około północy.

Cena obejmuje

przejazd autokarem kat. 4* (WC, DVD, barek, klimatyzacja) 3 noclegi w hotelu (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) opiekę pilota-przewodnika na całej trasie 3 obiadokolacje 3 śniadania ubezpieczenie NNW 10 000 PLN opłaty parkingowe zestaw słuchawkowy TFG, TFP

Cena nie obejmuje

biletów wstępu, lokalnych przewodników – dodatkowy koszt ok. 110 zł

Masz pytania? Napisz do nas

Wycieczki Autokarowe promocja
Rabat 80 zł

Polska

Trójmiasto

25-28.08.2022 (4 dni )
Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
Transport: Autokar
cena za os.
790 zł
710 zł
Wolne miejsca (36)

Oferty w podobnej cenie