> Wycieczki krajowe > Warszawa
Wycieczki Autokarowe
warszawa v2

Program wycieczki

22.07 pt.    
Wyjazd z Legnicy o godz.6:00. Przyjazd do Warszawy około 11:30. Zwiedzanie Warszawy
z przewodnikiem: Plac Zamkowy z kolumną Zygmunta III Wazy, katedra Św. Jana (gdzie znajduje się nagrobek ostatniego Króla), Zamek Królewski, w którym została uchwalona pierwsza Konstytucja, Rynek Starego Miasta, Krakowskie Przedmieście (przy tej ulicy mieści się m. in.: Pałac Prezydencki, pomnik Adama Mickiewicza, Plac Marszałka Piłsudskiego, najdroższy hotel w Warszawie– Bristol). Czas wolny. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja. Nocleg.

23.07 sb.   
Śniadanie. Przejazd do letniej rezydencji Stanisława Augusta Poniatowskiego - Łazienek Królewskich. Spacer po parku i wstęp do Pałacu na Wodzie, w którym znajdują się pamiątki po Królu S.A. Poniatowskim. Przejazd na Powązki. Spacer po Cmentarzu Wojskowym i Starych Powązkach. Powrót do centrum, czas wolny. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu.

24.07 nd.   
Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Pałacu w Wilanowie. Następnie przejazd pod Pałac Kultury
i Nauki – wjazd windą na najwyższe piętro. Czas wolny. Na zakończenie pamiątkowe zdjęcie z warszawską Syrenką na tle Stadionu Narodowego. Około 16:00 wyjazd. Zakończenie wycieczki ok. 21:00.

Cena obejmuje

przejazd autokarem kat. 4* (WC, DVD, barek, klimatyzacja) - 2 noclegi w hotelu (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) - 2 śniadania - 2 obiadokolacje - ubezpieczenie NNW 10 000 PLN - opiekę pilota-przewodnika na całej trasie - opłaty parkingowe - zestaw słuchawkowy - TFG, TFP

Cena nie obejmuje

Biletów wstępu, wymaganych przewodników – dodatkowy koszt ok. 130 zł

Masz pytania? Napisz do nas

Wycieczki Autokarowe promocja

Polska

Warszawa

22-24.07.2022 (3 dni )
Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
Transport: Autokar
cena za os.
460 zł
Wolne miejsca (30)

Oferty w podobnej cenie