> Wycieczki krajowe > Bieszczady
Wycieczki Autokarowe
bieszczady 1393848

Program wycieczki

Program:

09.09 (pt.)

Wyjazd z Legnicy o godz. 5:00.  Przejazd do Sanoka zwanego „bramą Bieszczad” ok. 12:00. Zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego – największy w Polsce skansen z miasteczkiem galicyjskim. Przejazd na sanocką starówkę. Czas wolny na obiad.  Zwiedzanie z przewodnikiem: dziedziniec Zamku Królewskiego, spacer po płycie rynku sanockiej starówki, ławeczka Dobrego Wojaka Szwejka, kościół franciszkanów. Zakwaterowanie w pensjonacie, obiadokolacja i nocleg.

10.09 (sb.)

Śniadanie. Przejazd autokarem do Majdanu – głównej stacji Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej i przejażdżka kolejką na trasie do Balnicy i z powrotem. Następnie przejazd do Zagrody Żubrów w Mucznem oraz spacer po torfowiskach wysokich Tarnawa. Przejazd Małą Obwodnicą Bieszczadzką przez Smolnik, gdzie stoi cerkiew Św. Michała Archanioła – zwiedzanie wnętrz. Wizyta u „Bieszczadzkiej Kozy”. Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja i nocleg.

11.09. (nd.)

Śniadanie. Spacer po Polańczyku - największym bieszczadzkim uzdrowisku z punktem widokowym na wzgórzu Kiczerka z piękną panoramą Zalewu Solińskiego – jeden z najładniejszych widoków w Bieszczadach. Przejazd do Soliny. Spacer po koronie zapory wodnej w Solinie. Rejs statkiem po Zalewie Solińskim. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną do Legnicy ok. 16:00. Zakończenie wycieczki ok. północy.

Cena obejmuje

przejazd autokarem kat. 4* (WC, DVD, barek, klimatyzacja) 2 noclegi w pensjonacie (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) 2 śniadania 2 obiadokolacje ubezpieczenie NNW 10 000 PLN opiekę pilota-przewodnika na całej trasie opłaty parkingowe TFG, TFP

Cena nie obejmuje

Biletów wstępu, lokalnych przewodników – dodatkowy koszt ok. 90 zł

Masz pytania? Napisz do nas

Wycieczki Autokarowe promocja

Polska

Bieszczady

09-11.09.2022 (3 dni )
Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
Transport: Autokar
cena za os.
610 zł
Wolne miejsca (34)

Oferty w podobnej cenie