> Wycieczki zagraniczne > Grecja - antyczna przygoda
Wycieczki Autokarowe
Rabat 160 zł
pexels alfie sta 5961718 2

Program wycieczki

Program:

06.05 pt.
Wyjazd z Legnicy o godz. 4:20, następnie ze Strzegomia o godz. 05:00. Przyjazd do Budapesztu około godz. 14:00. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg. 

07.05 sb.
Po śniadaniu wyjazd do Serbii. Krótkie zwiedzanie Belgradu. Przejazd do hotelu na terenie Serbii. Obiadokolacja i nocleg.

08.05 nd.
Śniadanie. Przejazd do Grecji przez Macedonię. Zwiedzanie Salonik: Kościół Św. Demetriusza, Biała Wieża, Rotunda. Obiadokolacja i nocleg w pobliżu Salonik.

09.05 pn.
Śniadanie. Przejazd obok Olimpu do Kalambaki. Po drodze zwiedzanie słynnych XIV- wiecznych klasztorów na skałach Meteora (zaliczanych do największych światowych atrakcji turystycznych). Obiadokolacja i nocleg w Kalambace.

10.05 wt.
Śniadanie. Przejazd z krótkim zatrzymaniem w Termopilach do Delf. Zwiedzanie wspaniale położonych w górach ruin świątyni Apolla Delfickiego i miejsca, gdzie Pytia przepowiadała przyszłość. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Lutraki.

11.05 śr.
Po śniadaniu zwiedzanie Aten (Akropol, stary stadion olimpijski, dzielnica Plaka). Powrót do hotelu, czas wolny na odpoczynek. Obiadokolacja i nocleg.          

12.05 cz.
Po śniadaniu przejazd na Peloponez przez Kanał Koryncki - zatrzymanie. Zwiedzanie Argolidy: starożytnego Epidaurus z dobrze zachowanym teatrem słynącym ze wspaniałej akustyki. Następnie zatrzymujemy się w Nafplio – pierwszej stolicy niepodległej Grecji. Wracamy do hotelu, obiadokolacja i nocleg.         

13.05 pt.
Po śniadaniu przejazd do Koryntu - zwiedzamy pozostałości starożytnego miasta oraz ruiny potężnej twierdzy na Akrokoryncie. Przejazd do portu w Patras. Obiad. Zaokrętowanie na promie i nocny rejs.

14.05 sb.
Śniadanie na promie. W godz. popołudniowych przypłynięcie do Ancony. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd przez Austrię.

15.05 nd.  
Przyjazd do Legnicy w godz. przedpołudniowych.

Cena obejmuje

przejazd autokarem kat. 4* (WC, DVD, barek, klimatyzacja) - 7 noclegów w hotelach (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) - 7 obiadokolacji + obiad - 8 śniadań - Prom Patras – Ancona z noclegiem w kabinie 2,3-osobowej z WC bez okna - ubezpieczenie: KL (20.000 Euro), NNW (15 000 PLN), bagażu (1.000 zł) obejmujące także zachorowania z powodu COVID-19 i choroby przewlekłe - Opieka pilota-przewodnika na całej trasie - Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy - Opłaty parkingowe - zestaw słuchawkowy

Cena nie obejmuje

biletów wstępu do obiektów, opłat klimatycznych, lokalnych przewodników - około 110 EUR

Masz pytania? Napisz do nas

Wycieczki Autokarowe promocja
Rabat 160 zł

Grecja Ateny, Meteory, Delfy, Korynt

Grecja - antyczna przygoda

06-15.05.2022 (10 dni )
Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
Transport: Autokar
cena za os.
1040 zł
880 zł
+360€
Wolne miejsca (35)

Oferty w podobnej cenie