> Wycieczki zagraniczne > Wypoczynek w Hiszpanii
Wycieczki Autokarowe
Rabat 165 zł
costa brava

Program wycieczki

Program:

01.07 (pt.) Wyjazd z Legnicy o godz. 4:00. Przejazd przez Niemcy, Austrię do Włoch. W trakcie przejazdu planowane są krótkie postoje, co 3-4 godziny. Przyjazd do hotelu w okolicy Werony, obiadokolacja i nocleg.

02.07 (sb.) Śniadanie. Kontynuacja przejazdu do Hiszpanii przez Francję, Lazurowym Wybrzeżem. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja. Nocleg.

03.07 (nd.) Śniadanie. Całodzienne plażowanie, korzystanie z infrastruktury hotelowej, czas wolny do dyspozycji uczestników. Obiadokolacja. Nocleg.

04.07 (pn.) Śniadanie. Całodzienne plażowanie, korzystanie z infrastruktury hotelowej, czas wolny do dyspozycji uczestników. Obiadokolacja. Nocleg.

05.07 (wt.) Śniadanie. O 10:00 wyjazd na zwiedzanie Barcelony. Uczestnicy zobaczą m.in.: port, Sagradę Familię, katedrę św. Eulalii, dzieła Antoniego Gaudiego: Casa Mila i Casa Batllo, Las Ramblas - najsłynniejsza aleja Barcelony, słynny targ La Boqueria, stadion Camp Nou – dla chętnych zwiedzanie. Czas wolny. Pod wieczór powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

06.07 (śr.) Śniadanie. Całodzienne plażowanie, korzystanie z infrastruktury hotelowej, czas wolny do dyspozycji uczestników. Obiadokolacja. Nocleg.

07.07 (czw.) Po śniadaniu wycieczka stateczkiem do Tossa de Mar – najpiękniejsze otoczone murem miasto Hiszpanii. Spacer po Starym Mieście. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

08.07 (pt.) Śniadanie. Przejazd na Lazurowe Wybrzeże. Krótki spacer po Cannes. Obiadokolacja i nocleg w Antibes.

09.07 (sb.): Po śniadaniu wykwaterowanie. Spacer po Starym Mieście w Antibes, gdzie będzie można zrobić zakupy na prowansalskim rynku, odwiedzić Muzeum Picassa (dla chętnych), podziwiać jednocześnie góry i lazurowe morze. Po 13:00 przejazd do hotelu w okolicach Mediolanu na nocleg i obiadokolację.

10.07 (nd.) Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki ok. północy.

Cena obejmuje

przejazd autokarem kat. 4* (WC, DVD, klimatyzacja, barek) - 9 noclegów w hotelach min. 3* (w tym 6 noclegów w hotelu Stella Maris 3* w Blanes z basenem, hotel oddalony ok. 100 metrów od plaży, pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) - 9 śniadań, 9 obiadokolacji (napoje w cenie) - opiekę pilota-przewodnika na całej trasie - ubezpieczenie: KL (20.000 Euro), NNW (15 000 PLN), bagażu (1.000 zł) obejmujące także zachorowania z powodu COVID-19 i choroby przewlekłe - opłaty parkingowe, opłaty klimatyczne - Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Fundusz Pomocowy

Cena nie obejmuje

Biletów wstępu, rejsu statkiem, lokalnych przewodników – orientacyjny koszt 40 EUR

Masz pytania? Napisz do nas

Wycieczki Autokarowe promocja
Rabat 165 zł

Hiszpania Costa Brava

Wypoczynek w Hiszpanii

01-10.07.2022 (10 dni )
Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
Transport: Autokar
cena za os.
1100 zł
935 zł
+390€
Wolne miejsca (39)

Oferty w podobnej cenie