Wycieczki Autokarowe
keukenhof

Program wycieczki

Program

01.05 (nd.)
Wyjazd z Legnicy o godz. 0:30. Przejazd nocny przez Niemcy do Holandii. Przejazd w okolice Lisse ok. 12:00, do najpiękniejszych wiosennych ogrodów świata KEUKENHOF, gdzie na obszarze 32 hektarów wysadzane są miliony tulipanów, hiacyntów, krokusów. To miejsce, gdzie przyroda łączy się ze sztuką. Spacer po ogrodach ok. 4-5 h. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja. Czas wolny i nocleg.

02.05 (pn.)
Śniadanie. Przejazd do Amsterdamu. Rozpoczęcie zwiedzania: plac Dam, główny plac miasta, przy którym znajduje się Pałac Królewski, następnie Nowy Kościół, gdzie odbył się ślub następcy tronu, księcia Wilhelma Aleksandra z Maximą. Spacer po centrum miasta: budynek Wagi Miejskiej, plac Mennicy z wieżą Mennicy. Czas wolny. Dalsze zwiedzanie: rejs statkiem po kanałach, dzielnica Jordaan z pięknym kościołem Westerkerk, z najwyższą wieżą w mieście, dzielnica „Czerwonych Latarni”. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

03.05 (wt.)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do królewskiego miasta – Hagi. Spacer po mieście
z obejrzeniem głównych zabytków: Zamek Binnenhof – siedziba parlamentu, Pałac Pokoju, starówka
z Pałacem Królewskim. Po 13:00 wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki po północy.

Cena obejmuje

przejazd autokarem kat. 4* /WC, barek, klimatyzacja, DVD/ - opiekę pilota – przewodnika na całej trasie - ubezpieczenie KL (20 000 EUR), NNW (15 000 PLN), bagaż (1 000 PLN), obejmujące także zachorowania z powodu COVID-19 i choroby przewlekłe - 2 noclegi w hotelu (pokoje tylko 2-osobowe z łazienkami) - 2 śniadania - 2 obiadokolacje - opłaty parkingowe, klimatyczne - zestaw słuchawkowy - TFG, TFP

Cena nie obejmuje

biletów wstępu do zwiedzanych miejsc (rejs stateczkiem, ogrody Keukenhof) – orientacyjny koszt 45 EUR

Masz pytania? Napisz do nas

Wycieczki Autokarowe promocja

Holandia Ogrody Keukenhof, Amsterdam, Haga

Holandia

01-03.05.2022 (3 dni )
Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
Transport: Autokar
cena za os.
500 zł
+150€
Wolne miejsca (19)

Oferty w podobnej cenie