> Wycieczki zagraniczne > Jezioro Garda
Wycieczki Autokarowe
jezioro garda wochy wyc objazdowe 10

Program wycieczki

Program:

14.06 (wt.)
Wyjazd autokarem z Legnicy o godz. 22:00. Nocny przejazd przez Niemcy, Austrię.

15.06 (śr.)
Ok. południa przyjazd do Werony - miasta Romea i Julii, spacer po mieście: XIV-wieczny zamek Castelvechio, Arco dei Gavi – rzymski łuk triumfalny, Brama Borsarich, główny plac miasta Piazza Bra z rzymskich amfiteatrem, najwyższa wieża w Weronie Torre dei Lamberti. Na zakończenie odwiedzimy dziedziniec domu Julii, aby zobaczyć najsłynniejszy balkon świata. Po 17:00 przejazd do hotelu, obiadokolacja. Czas wolny, nocleg.

16.06 (czw.)
Śniadanie. Przejazd do Malcesine – urokliwej, średniowiecznej miejscowości wśród zielonych wzgórz, z piękną starówką uważaną za najpiękniejszą nad Gardą. Spacer po centrum. Wjazd linową koleją gondolową na szczyt MONTE BALDO (1760 m n.p.m.) skąd rozpościera się piękny widok na jezioro i okolicę. Przejazd do Bardolino – niewielkiego kurortu z piękną promenadą z palmami i sosnami, słynącego z wina o tej samej nazwie. Spacer po starówce. Wizyta w Muzeum Wina – zwiedzanie z degustacją. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

17.06 (pt.)
Śniadanie. Przejazd do Sirmione – przepięknie położonego nad Jeziorem Garda miasteczka
z bajkowym zamkiem rodziny Scaglierich - zwiedzanie. Spacer po Starym Mieście: Kościół Św. Anny, Palazzo Maria Callas, rezerwat archeologiczny – Grotte di Catullo. Możliwość kąpieli w krystalicznej wodzie jeziora. Popołudniu przejazd do miejscowości Desenzano del Garda z małym, urokliwym portem i licznymi sklepami, restauracjami, kawiarniami nad jego brzegiem. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

18.06 (sb.)
Śniadanie. Przejazd do Wenecji. Rejs łodzią po Lagunie Weneckiej. Po rejsie zwiedzanie miasta
z przewodnikiem: Plac św. Marka, Bazylika Św. Marka - skrywająca relikwie świętego i najcenniejsze dzieło jubilerskie – Pala d’Oro; Pałac Dożów, Most Westchnień. Spacer malowniczymi uliczkami do Mostu Rialto i na Ganale Grande. Po zakończeniu zwiedzania czas wolny w Wenecji. Przejazd do hotelu przy granicy włosko-austriackiej. Obiadokolacja, nocleg.

19.06 (nd.)
Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Po drodze postój w Salzburgu – mieście Mozarta. Spacer po Starym Mieście, czas wolny na obiad. Kontynuacja przejazdu. Zakończenie wycieczki ok. północy.

Cena obejmuje

przejazd autokarem kat. 4* (WC, klimatyzacja, barek, DVD) - 4 noclegi w hotelu min. 3* (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) - 4 śniadania - 4 obiadokolacje - opiekę pilota-przewodnika na całej trasie - ubezpieczenie: KL (20.000 Euro), NNW (15 000 PLN), bagażu (1.000 zł) obejmujące także zachorowania z powodu COVID-19 i choroby przewlekłe - opłaty parkingowe - zestaw słuchawkowy - Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, TFP

Cena nie obejmuje

biletów wstępu, rejsu stateczkiem, wjazdówek do miast, lokalnych przewodników – dodatkowy koszt ok. 90 EUR

Masz pytania? Napisz do nas

Wycieczki Autokarowe promocja

Włochy Malcesine, Bardolino, Sirmione, Wenecja, Werona

Jezioro Garda

14-19.06.2022 (6 dni )
Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
Transport: Autokar
cena za os.
700 zł
+180€
Wolne miejsca (18)

Oferty w podobnej cenie