> Wycieczki zagraniczne > Capri Tour
Wycieczki Autokarowe
1402063615 6d61cfa77d c

Program wycieczki

PROGRAM:

08.07 (pt.)               Wyjazd z Legnicy o godz. 22:00. Przejazd nocny przez Niemcy i Austrie.

09.07 (sb.)             Przyjazd do Wenecji ok. 13:00. Rejs łodzią po Lagunie Weneckiej. Piesze zwiedzanie najważniejszych zabytków miasta: Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień. Spacer malowniczymi uliczkami do Mostu Rialto. Przejazd do hotelu w okolicy, obiadokolacja i nocleg.

10.07 (nd.)             Po śniadaniu przejazd do Florencji – kolebki renesansu. Zwiedzanie centrum miasta: katedra Santa Maria del Fiore, Wieża Giotta, Baptysterium, Palazzo Vecchio, Kościół Santa Croce i Most Złotników. Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu. Obiadokolacja i nocleg.

11.07 (pn.)             Śniadanie. Przejazd do Rzymu, spacer po mieście z obejrzeniem najważniejszych zabytków: Koloseum,                        Forum Romanum, Plac Wenecki, Ołtarz Ojczyzny, Panteon, Fontanna Di Trevi, kościół Św. Ignacego, Plac i Schody Hiszpańskie. Czas wolny. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

12.07 (wt.)              Śniadanie. Zwiedzanie Watykanu: Muzea Watykańskie – w tym wizyta w Kaplicy Sykstyńskiej, Bazylika św. Piotra, grób św. Jana Pawła II, Plac św. Piotra. Czas wolny. Powrót na obiadokolację i nocleg.

13.07 (śr.)              Śniadanie. Przejazd na Monte Cassino. Chwila zadumy na Cmentarzu Żołnierzy Polskich, zwiedzanie Opactwa Benedyktynów. Przejazd do Pompei – miasta rzymskiego, które w 79 roku n.e. zniszczył wybuch wulkanu Wezuwiusz – zwiedzanie. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach miasta, obiadokolacja, nocleg.

14.07 (czw.)           Śniadanie. Przejazd do Sorrento, skąd udamy się statkiem na wyspę Capri - najpiękniejszą wyspę Morza Tyrreńskiego. Wjazd kolejką do miasteczka, spacer po Ogrodach Augusta. Możliwość kąpieli w morzu. Powrót do Sorrento. Spacer po miasteczku, czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

15.07 (pt.)              Śniadanie. Przejazd do Neapolu – spacer po mieście z obejrzeniem głównych zabytków. Czas wolny na włoską pizzę w stolicy tego dania. Przejazd autokarem do hotelu w Asyżu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

16.07 (sb.)              Po śniadaniu zwiedzanie Asyżu, będącego kolebką zakonu franciszkańskiego, a także miejscem śmierci św. Franciszka. Wizyta w Bazylice, gdzie nawiedzimy grób świętego oraz będziemy podziwiać m.in. cykl 28 fresków mistrza Giotto. Następnie spacer przez centrum miasta, na koniec którego zwiedzimy Kościół św. Klary. Odpoczynek, czas wolny. W godz. popołudniowych (ok. 15:00) wyjazd w drogę powrotną do Polski.

17.07 (nd.)            Przyjazd do Legnicy ok. 9:00 – 10:00.

Cena obejmuje

przejazd autokarem kat. 4* (klimatyzacja, DVD, barek, WC) 7 noclegów w hotelach min. 3* (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) 7 obiadokolacji 7 śniadań ubezpieczenie KL (20 000 EUR), NNW (15 000 PLN), bagaż (1 000 PLN), obejmujące także zachorowania z powodu COVID-19 i choroby przewlekłe opiekę pilota - przewodnika na całej trasie opłaty parkingowe, klimatyczne Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Fundusz Pomocowy zestaw słuchawkowy

Cena nie obejmuje

Biletów wstępu, lokalnych przewodników, wjazdówek do miast, statku na Capri i do Wenecji, przejazdów komunikacją miejską – orientacyjny koszt - 180 EUR.

Masz pytania? Napisz do nas

Wycieczki Autokarowe promocja

Włochy

Capri Tour

08-17.07.2022 (10 dni )
Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
Transport: Autokar
cena za os.
1100 zł
+300€
Wolne miejsca (23)

Oferty w podobnej cenie