O nas

Biuro Podróży „Elżbieta” istnieje na rynku turystycznym od 1 kwietnia 1999 roku. Siedziba biura mieści się w Legnicy, przy ulicy Najświętszej Marii Panny 1. Działalność turystyczna zarejestrowana jest w Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych (zaświadczenie nr 642/36/2015) oraz posiada gwarancję ubezpieczeniową TU SIGNAL IDUNA o numerze M 208601.

Specjalnością naszego biura są wycieczki krajowe i zagraniczne po Europie, które od początku do końca, realizujemy samodzielnie, bez żadnych pośredników. Daje to naszym klientom gwarancję bezpieczeństwa i pewność, że na miejscu otrzymają świadczenia zgodnie z programem i po konkurencyjnej cenie.

W ofercie biura, znaleźć można także wyjazdy pielgrzymkowe do najświętszych miejsc w Europie, np.: Lourdes, Medjugorje, Fatimy. Coraz częściej organizujemy również wyjazdy poza Europę. Byliśmy już w Meksyku, USA, Peru i Boliwii.
Są to wyjazdy szykowane ze szczególną dokładnością, z sercem, aby dla osób, które biorą w nich udział, stały się niezapomnianym przeżyciem. 

Biuro szczyci się również nieposzlakowaną opinią w zakresie organizacji imprez dla zakładów pracy, firm, grup zorganizowanych. Każdy program dostosowywany jest indywidualnie do potrzeb i gustów uczestników a jako pasjonaci turystyki, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i kierunki zwiedzania.

O nas

testowy tekst Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vitae odio in turpis vehicula auctor. Sed fringilla lorem in diam dignissim vehicula. Donec et semper sem. Maecenas blandit facilisis nibh, ac eleifend mauris varius eu. Etiam non pharetra nisl. Nunc luctus dictum ipsum sodales lacinia. Maecenas posuere sagittis volutpat.