> Pielgrzymki > Ziemia Święta
Pielgrzymki Samolotowe Brak Miejsc
jerusalem g1721071a2 640

Program wycieczki

03.11 (czw.)           Wieczorem przejazd autokarem z Legnicy do Wrocławia. Wylot do Tel Avivu z międzylądowaniem w Warszawie.

04.11 (pt.)              Przylot do Izraela w godzinach rannych. Przejazd do Jerozolimy. Zakwaterowanie i odpoczynek. Późne śniadanie. Po południu wyjście do Starego Miasta – nawiedzenie Bazyliki Grobu Świętego i Golgoty. Obiadokolacja. Nocleg.

05.11 (sb.)                Po śniadaniu przejazd autokarem do Nazaretu (Bazylika Zwiastowania, Kościół Św. Józefa). Po drodze nawiedzamy w Hajfie Karmel - sanktuarium Eliasza i Matki Bożej. Nawiedzamy także kościół w Kanie Galilejskiej - sanktuarium pierwszego cudu Chrystusa. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

06.11 (nd.)              Śniadanie. Wyjazd do Galilei. Na górę Tabor wjedziemy taksówkami. Popłyniemy stateczkiem po Jeziorze Galilejskim. Po rejsie będzie możliwość spożycia ryby Św. Piotra. Nawiedzimy także Górę Błogosławieństw w Tabgha,  Kościół Prymatu Św. Piotra (tutaj Pan Jezus przekazał Św. Piotrowi najwyższą władzę), Kościół Rozmnożenia Chleba, Kafarnaum (dom Św. Piotra). Powrót do Jerozolimy na obiadokolację i nocleg.

07.11 (pn.)              Śniadanie. Przejazd nad rzekę Jordan by odnowić przyrzeczenia chrzcielne. Nawiedzamy Betanię - sanktuarium Marii, Marty i Łazarza. Krótkie zwiedzanie najstarszego miasta świata Jerycha. Przejazd przez Pustynię Judzką nad Morze Martwe (największa depresja na świecie) i kąpiel. Obiadokolacja i nocleg.

08.11 (wt.)                Śniadanie. Udajemy się do Betlejem (Grota i Bazylika Narodzenia Pańskiego) Grota Mleczna, Pole Pasterzy. W Ain Karem zwiedzamy kościół nawiedzenia Św. Elżbiety i narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Nawiedzamy Betanię - sanktuarium Marii, Marty i Łazarza. Obiadokolacja. Nocleg.

09.11 (śr.)              Śniadanie. Udajemy się autokarem  na górę Oliwną: Kościół w Betfage, Getsemani (Bazylika Agonii), Kościół Pater Noster, Dominus Flevit, Bazylika Wniebowzięcia NMP. Powrót do Starego Miast, gdzie będziemy w Kościele Św. Anny, Ecce Homo, Lithostros, pod Ścianą Płaczu. Zobaczymy też ulicę z czasów rzymskich – Cardo. Obiadokolacja i nocleg.

10.11 (czw.)           Śniadanie. Przejście na Syjon Chrześcijański (piękny widok na górę Oliwną i okolicę). Wieczernik, Bazylika Zaśnięcia NMP. Po południu - Droga Krzyżowa oraz nawiedzenie Kalwarii i Grobu Świętego. Czas wolny w Starym Mieście. Obiadokolacja i nocleg.

11.11 (pt.)                Po śniadaniu przejazd na lotnisko w Tel Avivie. Przed południem wylot do Wrocławia z międzylądowaniem w Warszawie. Transfer do Legnicy. Zakończenie pielgrzymki.

Warunkiem wjazdu do Izraela jest posiadanie kompletu szczepień przeciw Covid-19. Ostatnia dawka szczepienia powinna być przyjęta nie dalej niż 180dni przed wylotem z Izraela (ograniczenie maks. 180dni to nie dotyczy 3-dawki!).

 

Cena obejmuje

• Przelot samolotem Wrocław – Warszawa - Tel Aviv – Warszawa - Wrocław • Transfer na/z lotniska we Wrocławiu autokarem • Przejazdy na miejscu autokarem klimatyzowanym • 7 noclegów (pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami) • 7 obiadokolacji i 8 śniadań • Ubezpieczenie NNW, KL, bagaż • Bagaż rejestrowy do 23 kg • Opieka pilota na całej trasie • Opieka księdza biblisty - przewodnika • Fundusz Gwarancyjny

Cena nie obejmuje

• Bilety wstępów, statek po Jez. Galilejskim, wjazd na Górę Tabor, napiwki – 100 $ (obligatoryjnie) • Testu PCR zrobionego na 72 godziny przed wylotem z Polski (ok. 350 zł) lub testu antygenowego zrobionego na 24 godziny przed wylotem z potwierdzonym certyfikatem w języku angielskim – ok. 100 zł • Testu PCR na lotnisku w Tel Avivie – ok. 30$ • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z pielgrzymki z powodu pozytywnego testu przed wylotem - 190 zł

Do pobrania

Masz pytania? Napisz do nas

Pielgrzymki Samolotowe Brak Miejsc
jerusalem g1721071a2 640

Izrael Jerozolima

Ziemia Święta

03-11.11.2022 (9 dni )
Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
Transport: Samolot
cena za os.
1900 zł
+440$

Oferty w podobnej cenie