> Wycieczki krajowe > Warmia i Mazury
Wycieczki Autokarowe Brak Miejsc
mazury

Program wycieczki

Program:

07.07 (czw.) – Wyjazd z Legnicy o godz. 4:00. Przyjazd do Olsztyna około 13:00. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem i zwiedzanie Starówki: zamek kapituły warmińskiej z XIV w., mury miejskie z Bramą Wysoką, gotycka konkatedra św. Jakuba, Stary Ratusz z XVII w. Czas wolny. Przejazd do hotelu w Giżycku, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

08.07 (pt.) – Śniadanie. Zwiedzanie Mazur z przewodnikiem: Święta Lipka - barokowy zespół klasztorny jezuitów, udział w koncercie organowym, Mrągowo – Ratusz, dawne kamieniczki, Syrenka, molo nad jeziorem Czos, Mikołajki - rejs statkiem po Jeziorze Śniardwy, największym jeziorze w Polsce (1h). Powrót do Giżycka. Zwiedzanie Twierdzy Boyen - wspaniałej budowli obronnej o kształcie siedmioramiennej gwiazdy, która powstała jako obiekt blokujący strategiczny przesmyk pomiędzy jeziorami Niegocin i Kisajno. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

09.07 (sb.) – Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Mazur z przewodnikiem: Krutyń – wizyta w Muzeum Przyrodniczym oraz krótka wędrówka do rezerwatu „Zakręt”, Ruciane-Nida – spacer do Śluzy Guzianka, która jest ważnym punktem na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, Pisz – serce Puszczy Piskiej. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

10.07 (nd.) – Śniadanie. Przejazd do Lidzbarka Warmińskiego. Zwiedzanie: Zamek Biskupów Warmińskich wraz z przedzamczem, bastionem i basztą, kolegiata św. Piotra i Pawła, Wysoka brama, Mury obronne i zachowany układ urbanistyczny. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną ok. 13:00. Zakończenie wycieczki ok. 23:00.

Cena obejmuje

przejazd autokarem kat. 4* (WC, DVD, barek, klimatyzacja) 3 noclegi w hotelu (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) 3 śniadania 3 obiadokolacje opiekę pilota na trasie ubezpieczenie NNW 10 000 PLN opłaty parkingowe opłata miejscowa zestaw słuchawkowy, TFG, TFP

Cena nie obejmuje

biletów wstępu, lokalnych przewodników – dodatkowy koszt ok. 110 zł.

Masz pytania? Napisz do nas

Wycieczki Autokarowe Brak Miejsc
mazury

Polska

Warmia i Mazury

07-10.07.2022 (4 dni )
Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
Transport: Autokar
cena za os.
890 zł

Oferty w podobnej cenie