> Wycieczki zagraniczne > Francja - Hiszpania z wypoczynkiem
Wycieczki Autokarowe Brak Miejsc
costa brava

Program wycieczki

Program:

01.07 (pt.): Wyjazd z Legnicy o godz. 20:00. Nocny przejazd przez Niemcy do Francji. W trakcie przejazdu planowane są krótkie postoje, co 3-4 godziny.

02.07 (sb.) Przyjazd do Lyonu około godz. 14:00. Zakwaterowanie w hotelu. Wycieczka metrem do centrum miasta i spacer: Vieux Lyon (najstarsza i najbardziej historyczna część miasta), Bazylika Notre-Dame de Fourvierre. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

03.07 (nd.) Śniadanie. Przejazd do Girony – zabytkowego miasta 3 kultur, z piękną katedrą. Spacer po mieście. Przejazd na wybrzeże Costa Brava. Zakwaterowanie. Obiadokolacja, nocleg.

04.07 (pn.) Śniadanie. Całodzienne plażowanie, korzystanie z infrastruktury hotelowej, czas wolny do dyspozycji uczestników. Obiadokolacja. Nocleg.

05.07 (wt.) Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie stolicy Katalonii - Barcelony: Sagrada Familia (z zewnątrz), Kolumna Krzysztofa Kolumba, katedra św. Eulalii, dzieła Antoniego Gaudiego: Casa Mila i Casa Batllo, Las Ramblas - najsłynniejsza aleja Barcelony, stadion Camp Nou - zwiedzanie. Powrót do hotelu. Czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.

06.07 (śr.) Śniadanie. Całodzienne plażowanie, korzystanie z infrastruktury hotelowej, czas wolny do dyspozycji uczestników. Obiadokolacja. Nocleg.

07.07 (czw.) Po śniadaniu wycieczka promem do Tossa de Mar – najpiękniejsze otoczone murem miasto Hiszpanii. Spacer po Starym Mieście. Czas wolny na plażowanie. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

08.07 (pt.) Śniadanie. Przejazd przez Lazurowe Wybrzeże. Krótki postój i spacer po Cannes. Obiadokolacja i nocleg w Antibes.

09.07 (sb.): Po śniadaniu wykwaterowanie. Spacer do Starego Miasta, gdzie będzie można zrobić zakupy na prowansalskim rynku, odwiedzić Muzeum Picassa, podziwiać jednocześnie góry i lazurowe morze – osoby chętne będą miały możliwość plażowania. Popołudniu, ok. 14:00 wyjazd w drogę powrotną do Polski.

10.07 (nd.) Zakończenie wycieczki ok. 09:00.

 

 

Cena obejmuje

przejazd autokarem kat. 4* (WC, DVD, klimatyzacja, barek) 7 noclegów w hotelach min. 3* (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) 7 śniadań 7 obiadokolacji opiekę pilota-przewodnika na całej trasie ubezpieczenie: KL (20.000 Euro), NNW (15 000 PLN), bagażu (1.000 zł) obejmujące także zachorowania z powodu COVID-19 i choroby przewlekłe opłaty parkingowe opłaty klimatyczne Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Fundusz Pomocowy

Cena nie obejmuje

Biletów wstępu, rejsu statkiem, lokalnych przewodników – orientacyjny koszt 40 EUR

Masz pytania? Napisz do nas

Wycieczki Autokarowe Brak Miejsc
costa brava

Francja,Hiszpania

Francja - Hiszpania z wypoczynkiem

01-10.07.2022 (10 dni )
Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
Transport: Autokar
cena za os.
1050 zł
+350€

Oferty w podobnej cenie